גדר מדברת – גידור אתרי בנייה

גדר מדברת לאתרי בנייה ומתחמים נוספים, גם התקנה, גם תחזוקה, עבור קבלנים, חברות בנייה ופרסום

על פי חוק חובה להקים גדר בטיחות באתר בנייה, בנוסף למניעת כניסת אורחים לא רצויים לשטח העבודות המסוכנות, הקמת גדר באתר מאפשרת חשיפה ענקית ופרסום הפרויקט לעוברי אורח.

יצירת קשר לקבלת הצעת מחיר

גידור אתרי בנייה הקמת גדרות בשטח

הצבת גידור באתרים נועדה למניעה של חדירה לשטחים לא רצויים, בגלל שבשטח העבודה קיים סיכון לעוברי אורח וקיים הצורך בהגנה על כלים חשובים, קבלנים רבים מחויבים בתחימת השטח על פי חוק.

 

איך אפשר לנצל זאת ולהפיק את המרב

השטח התחום יכול להפוך לשטח פרסום, שטח מעוצב לחיזוק המותג או חשיפת פרטי הפרויקט, באמצעות הדפסה ישירה או הדפסה על גבי מדבקות וגרפיקה מתאימה ניתן להרוויח שלט פרסומי ענק ללא עלות חודשית או שנתית, נצלו עכשיו את השטח שברשותכם והפיקו את המרב מתחימת האתר שלכם, חשיפה שמגיעה לאלפי אנשים מדי חודש ועמידה לכל תקופת העבודות בשטח.

חברת דוד שלטים עוסקת שנים רבות בהצבת גידור לאתרים שונים, ברשותנו ציוד חדיש ומתוחכם המאפשר הדפסה ישירה על גבי לוחות בכמויות גדולות ובזמן קצר, מה שמאפשר לנו הקמה של מאות מטרים במהירות רבה ובעלויות נמוכות.

החומרים המשמשים לגידור:

לוחות לוקובונד, פח מגולוון או לבן, פנל מבודד, פח גלי, עמודי ברזל 3 צול, זווית ברזל 3 ס”מ.

 

אזורי מתן שירות גידר אתרי בנייה

תל אביב, אור יהודה, קרית אונו, סביון, יהוד, רמלה, לוד, בית שמש, ירושלים, חולון, ראשון לציון, יבנה, אשדוד, אשקלון, קרית גת, באר שבע, דימונה, אילת, רמת גן, פתח תקווה, רמת השרון, הרצליה, כפר סבא, נתניה, חדרה, עפולה, עכו, חיפה, קריות, ראש פינה, קרית שמונה, קרית ארבע.

 

 

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לעבודה שלכם.

Call Now Button דילוג לתוכן