שלטים לעסקים שילוט חנויות, מרכזי קניות

שלטים לעסקים שילוט חיצוני ופנימי מותאם אישית לכל עסק

שלט לעסק למיתוג וחשיפה להגדלת המכירות, מה חשוב לדעת לפני שמזמינים

שלטים לעסקים - שילוט עסק

תגיות:

שלטים לעסק, שילוט עסק, שלט לעסק, שלטי עסקים, שלטים לעסקים, שלטי חנויות, מרכזי קניות.

שלט לעסק הבחירה הנכונה והמתאימה

לכל עסק חשוב שיהיה שלט, וכמובן גם חשוב שאותו שלט יתאים בקפידה לאופי החנות או המתחם. רשתות וחברות בעלות חנויות, מסעדות וכו’, יעדיפו את הלוגו של המותג בחזיתו של בית העסק. בדרך כלל השאיפה תהיה שהשלט יתבלט והלוגו יישאר בזיכרון העוברים ושבים. על כן, בוחרות חברות רבות בשלט המתאים לאופי העסק.

רוב הפעמים בחירה זו משמשת עסקים ממותגים, או בעלי שם. גם בעסקים שבעליהם שואפים להתברג גבוה מבחינה עסקית השלט מתאים למקום והמהווה חלק אינטגרלי ממנו. כאשר מדובר בשלטי עסק מותאמים, מדובר גם על העיצוב, הסוג, האסתטיקה ועוד. כל מה שאפשר לדמיין ששלט כולל נכנס תחת הקטגוריה של שילוט מותאם לעסקים. הרושם הראשוני הטוב והאווירה הנכונה הם מה שכל שלט אמור לייצג והכי חשוב שימשוך צרכנים. מהי בחירה נכונה ומתאימה? מהם יתרונותיו של השלט המותאם וכיצד יכולים המחיר והעיצוב האישי לעבוד גם יחד בהתאם לצרכיו של בית העסק? להלן המידע המלא.

יצירת קשר לקבלת הצעת מחיר

שילוט בזאר שטראוס

יתרונותיו של השלט המתאים

השלט הוא הפנים של בית העסק, הוא מייצר את זרימת הקהל בהתאם לנראות שלו. אם יתפוס השלט תשומת לב באמצעות אותיות תלת ממד הכוללות תאורה ונראות למרחק רב, יתאפשר גם בעתות ערב או אובך לראות את שלטי העסק מרחוק בזווית העין, מה שמהווה גם אסטטיות, גם מראה מזמין וכן הנגשה במיוחד בשביל הקהל שנעזר במשקפיים. מעבר לכך, השלט מאפשר להבין כל כך הרבה על בית העסק ממבט אחד בלבד בו ודרכו ניתן להדגיש את העיקר.

ככל ששלטי העסקים נחרטים יותר בזיכרון, כך האנשים שזוכרים את השלט יבואו לקנות פעמים נוספות. השלט הוא באופן עקיף הסמל של המקום, דרך השלט ניתן לזכור את החוויה. כל זאת כאשר לא מדברים על התחושה שהשלט הנכון נותן, בין אם המטרה היא ליצור אווירת יוקרה ובין אם תחושת עממיות.

איך מתאימים שלטים לעסקים

בחירת שלט מתאים לעסק נעשית תוך התייחסות למגוון פרמטרים רחב כגון: סוג העסק, הלוגו וכו’. אבל אחת הדוגמאות הבולטות היא למשל, מיקומה של החנות. במידה והמיקום חשוך, רצוי להתקין שלט מואר וגדול כדי שיבלוט כך שיראו אותו גם במסגרת תנאים פחות נוחים לראייה. אם השלט נמצא במקום מואר יחסית יש לבחור בהתאם בשלט שאינו מואר כדי שלא יסנוור. גם העת שבה עיקר הצרכנים אמורים לשהות במקום חשובה להתאמת השלט בדיוק מאותן הסיבות. במידה ועיקר עבודתו של העסק היא בשעות הבוקר והצהריים, אין צורך בשלט מאיר ובולט כמו שבשעות הערב או הלילה, לדוגמה: שלט למועדון הפועל בעיקר בערבים לעולם לא יהיה דומה לשלטי סופרים.

 

יצירת קשר לקבלת הצעת מחיר

שלט לאופטיקה ערבים
שילוט חנות בגדים

שילוט בהתאם למיקום העסק:

כמובן שאם החנות נמצאת במקום קבוע, רצוי להשקיע יותר בשלט מאשר בחנות שמקומה זמני בלבד. עדיף להתקין שלט זול או אולי אפילו שמשונית. בעבור חנות יוקרתית עדיף לבחור בשלט איכותי לדוגמא אותיות אלומיניום מאירות שעמידות לשנים רבות ומשדרות איכות ויוקרה. יש לזכור שמכיוון שהשלט מייצג את המקום בצורה מהירה, מומלץ לוודא מס’ דברים חשובים. אחד הדברים החשובים והבולטים לעין הינו היחס בין יוקרת שילוט המקום לבין יוקרתו של המקום. רוצים לקבל ייעוץ הנושא שלטים לבתי עסק?. תוכלו להתייעץ עמנו בבחירת שלט לעסק שלכם. לייעוץ –  מלאו את הטופס המצורף.

 

ייצור והתקנת שלט לעסק באיכות גבוהה

רציתם להתייעץ, לשאול או להתעניין בייצור והתקנת שלטים לעסקיכם באיכות גבוהה? יש לכם רעיון כיצד הייתם רוצים לשדרג את החנות או המסעדה באמצעות שלט מקורי וייחודי שיהלום את צורכי המקום במדויק? תרצו לשלט מוסד לימודים, משרד עריכת דין או אפילו מבנה עירייה? הגעתם למקום הנכון. חברת דוד שלטים עוסקת שנים רבות בייצור שלטים ומיתוג עסקים, שילוט עבור מוסדות ציבוריים, עסקים וחברות, אנו עושים שימוש בחומרים איכותיים וטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לנו להעניק לך, הלקוח, מוצר ברמה גבוהה. כמובן שאצלנו, קיימת תודעת שירות אישי לכל לקוח שמטרתו לעצב בעבורו את שלט או שלטי החלומות.

 

ייצור שילוט לעסקים לפי תקציב אישי

אצלנו ניתן להתאים שלטים לפי תקציב אישי לכל לקוח ולפי מה שעונה על רצונותיו ועל מה שהולם את המקום המשולט. הודות לניסיון הרב שצברנו במהלך השנים, אנו יכולים להעניק לך הלקוח ייעוץ מקצועי שיענה על הדרישות של בעל העסק, המתחם או הרשות המקומית. עבודתנו בתחום הייצור והשילוט לעסקים, תאפשר לכם ליצור את השלטים שמתאימים כמו כפפה על היד. זאת, במיוחד כשמדובר במסגרת מה שמתאים לעסק הן מבחינה תקציבית, והן מבחינה רעיונית. אנו שמים דגש רב על רעיונותיו הייחודיים של הלקוח כדי ליצור בדיוק את החוויה הרצויה שרצה להעביר לכל באי העסק שלו.

 

כיצד נקבע מחיר שלט לעסק האם קיים מחירון לשלטים לעסקים

בדרך כלל קשה לקבוע מחירון לייצור שלטים, זאת מכיוון שזמן ייצור שלט משתנה מעבודה לעבודה. כאשר סוג הפונט, גודל האות, סוג החומר וזמן הייצור מרכיבים את עלות השילוט, סוג הפונט והחומר יקבעו את כמות התאורה הדרושה בשלט, גובה האות וסוג השלט ינחו את היצרן לגבי בחירת עובי החומר הדרוש. כל שלט מותקן בצורה שונה לכן גם מחיר ההתקנה ישתנה. מכל אלה ניתן לומר שמחירי שלטים הם דבר אינדיבידואלי מאוד לכל עסק וכל בעל בית עסק יבחר להשקיע סכום שונה כדי לקבל את התוצאה אליה שאף. כמובן שקיים פער בין שלט יוקרתי  שהושקעו בו יותר משאבי ייצור לבין שלטים זולים יחסית. שלט יקר לא בהכרח תמיד משרת את האינטרס של העסק אבל כך ניתן לומר גם על שלט זול. השילוט, גם במחיר, כשהוא מתאים באופן יחסי לבית העסק, אז ורק אז, הוא משרת את המטרה שלשמה הוא נועד.

 

סוגי שילוט אפשריים לעסק

לבטח שאלתם את עצמכם כמה שאלות בנושא סוג השילוט המתאים לעסק שלכם. אכן קיימים סוגי שילוט רבים המתאימים לעסק לשימוש חיצוני או פנימי ובהתאם לתקציב. להלן סוגי השילוט האפשריים לעסק:

אותיות תלת מימד –  בניית אות מחומרים שונים כמו: פרספקס, פיויסי, פליז, נחושת, אלומיניום. אות המאפשרת הוספת תאורה כהילה אחורית או תאורה פנימית.

שלטים מוארים – ארגז תאורה מפח, אלומיניום, פיויסי, לוחות בונד או פרספקס כולל חזית מעבירת אור. חזית פרספקס או פנפלקס בהדפסה או הדבקת מדבקות.

שלטי לוקובונד – שלט כולל מסגרת מתכת, אלומיניום, חזית לוחות בונד וגרפיקה. ניתן לשלב לוגו ואות מוארת.

שלטי דגל, שמשוניות מודפסות, פריימלסים, קאפות צורניות, מתקני תצוגה, ומגוון מוצרים רבים נוספים.

 

שלטים לפי סוגי עסקים

שילוט עבור בתי קפה, מסעדות, מזנונים, חברות הייטק, רשתות מזון, רשתות אופנה, עיצוב שיער, חנויות אופניים, צעצועים, ספרים, מרפאות שיניים, בתי מלון, אכסניות, ציוד משרדי וכו’.

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לעבודה שלכם.

Call Now Button דילוג לתוכן